![]() |
komentáře uživatele :
taron: Čus čus, já to myslel jen čistě z básnické techniky, že jdou určitě psát bez jak. Září jak sluníčko. Nerudnej jak medvěd probuzenej v zimě a tak. Dík za koment, našla jsi přesah v blbině;-). Pa.
Na tomto serveru píší holky mnohem lépe. To by nezachránil ani Puero. Nudné přechytralé žvatlání, tohle není. Mám rád srdcovky, jsem potěšen, že jsi se odvážila vložit.
Výborně jsi to z deníku okopíroval i s překlepy. Co na to říct? Ty budeš asi velkej drsňák.
V jedný knížce od Bukowskyho je napsáno. Mluvili o ničem, mluvili o sobě. Tak asi tak.
V jedný knížce od Bukowskyho je napsáno. Mluvili o ničem, mluvili o sobě. Tak asi tak.
Hezky sis to naplánoval. Mírně to líže Trainspoting, ale opravdu jen mírně. Snad nebudu mít infarkt, na mě spíš čeká rak. Do tlustého střeva cvak.
Severak: LadyLoba: korálek: Hanulka: cavansit: casa.de.locos: Co na to říct? Dík moc holt, takových blbin by se dalo psát na tisíce. Mír.
Proč? Každej má jinej vkus. Mám rád nahořklosti, ze kterých život tryská. Bez zbytečných patosů a blabla, až bych se z komentáře stalo klišé. Prostě se mi to líbí a to moc.
Oukej, odcházím, ale zas se vrátím. Asi už jsem dospělý, dnes jsem i měnil kolo za rezervu. Ale prd, nejlepší je bejt pako, pak je ti jedno, kdo jsi.
Jo, jo, to přesně sedí do klubu nešťastných. To říká můj kolega po ránu, je to všechno na píču. Ale ten je alkoholik a žije ve 42 letech u rodičů a měnit to nehodlá. Občas si koupí černošku v Pamele. Ale stejnak ho mám rád, ho občas i rozesměju. No nic, co s tebou. Trápit tichem někoho, kdo tě má rád? To je lepší si dát přes hubu a pak se normálně bavit. Přijď na námko na jazz a špek, já už tě vykurýruju. Dobré přirovnání těch zorniček.
Kdyby si to přečetl. Ale já vím, jasný, je to báseň, takže to může být vymyšleno. Přijď na námko na jazz a špek;-)
K tomu se dá snad napsat jen fujky. Nebo LOL. No to musel být borec. Jako neříkám, že jsem kanec, proto radši ženskejm nic neříkám.
Alespoň máš inspiraci, o mě už jsi tady něco hnusného taky napsala. Tož good luck in your acid life.
Mě nahlásil, že jsem do chatu napsal píča. Protože už mu předtím vadilo slovo sex, tak jsem mu to chtěl objasnit, proč tu je na světě i takový povrchní dement, jako je on.
Dnes jsem vzpomínal, proč mi furt dávali na ZŠ tolik poznámek, když jsem se neučil a měl jsem na vysvědčení max dvojku. Vím, že jsem napsal dílečko, Žákovskou na stůl, co v ní bylo, to fakt nevim. 694 přečtení, chtěl bych vidět ty lidi. Pro Krista na nebesích, kdo to čte?
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
trollqueen [18], Confused [18], Mnbi Icestorm [13], L'angelo caduto [12], Dzejna [9], pedvo [3], zákusník [3], leoniketes [1]» řekli o sobě
shane řekl o Nikytu :Milá, temperamentní a okouzlující dívka, se kterou se dá bavit prakticky o všem. Má rozsáhlé zájmy i všestranné znalosti a obdivuhodnou inteligenci. Skvěle veršuje česky i anglicky a nemá problém s plynulým přechodem mezi těmito jazyky. Svého času mne poctila svým přátelstvím i důvěrou a zahrnula mne spoustou informací i veselých historek. Náš kontakt spíš připomínal running commentary! Byl jsem rádcem, důvěrníkem, arbitrem ve věcech života i prvním kritikem některých dílek. Někdy jsem se dost zapotil, protože mé znalosti mají díry a mé IQ , ač slušné, na Menzu nestačí... Milá Veroniko! Nevím, kdy a kde se zas potkáme, ale chci Ti poděkovat za všechny ty krásné chvilky tady s Tebou. Bavily mne veselé historky ze života psích slečen i z Tvého vlastního, nutila jsi mne přemýšlet o věcech, které by mne jinak míjely a řešit to, nač bych si jindy netroufal. Bylas má múza i inspirace, Tvá důvěra mne těšila i zavazovala. Well, přečetl jsem si s údivem, cos tu o mně prohlásila a na chvilku jsem ztratil řeč! Snad právě jen Tvá nepřítomnost v kritickém okamžiku zabránila globální katastrofě...;o)))))))))))))))
))))))))))))))))))))))))))))))


