![]() |
komentáře uživatele :
casa.de.locos: Představovala jsem si spíš okamžik pár hodin po ustání deště, zaviňujícího ,,dávné" prokletí. Asi jsem to neslavně zformulovala :) Děkuji za Tvůj komentář :))
Stará neznámá: Není to modlitba, spíš výzva :D....ale zasmála jsem se, byla by to zajímavá modlitba :D. Děkuji za komentář, potěšil :))
Darek: Věr, že realita je natolik děsivá, že jde pouze o pohádku :)) Děkuji za komentář :)
samiVdavu: Děkuji za komentář. Přestože to na první pohled není zřejmé, jediný, komu něco zazlívám, jsem já sama. Svět rozhodně není černobílý- k člověku si druzí dovolí jen to, co sám dopustí. Ne vždy snadno stravitelný fakt :)
slnečnica: Děkuji, Tvého komentáře si cením. Vědomé bezvědomí- právě tak vnímám stav, při kterém se člověk vědomě uvádí do pomyslného bezvědomí, kdy se pokouší nevnímat do hloubky alarmující skutečnost. Raději se s ní pokouší sžít a ignorovat ji. Možná je to hloupá myšlenka, přesto jsem to tak cítila :)
A svobodnou zemí je zde nezvyklé prostředí po rozchodu s majetnickým člověkem.
Ještě jednou děkuji :)
A svobodnou zemí je zde nezvyklé prostředí po rozchodu s majetnickým člověkem.
Ještě jednou děkuji :)
Každá báseň je tak jiná a tak svá a tak líbivá a tak jediná....až to není možné :)
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
GiovanniB [18], stekatko [18], Miloš Konáš [16], Jiří Turner [12]» řekli o sobě
shane řekl o Severka :Má šťastná hvězdička, která mne svými krásnými básněmi inspirovala k mnohým hříškům. Díky úspěšnému starosvatění naší skvělé kámošky a básnířky prostějanka se známe ještě z dob, kdy nám bylo oběma krásných sedmnáct / jí jednou, mně hned třikrát!/. To je věk, kdy se člověk rád nadchne pro všechno krásné, ještě neumí skrývat své pravé city a nemá daleko pro velká slova! A když pak narazí na někoho podobného, je to paráda a skvělý odvaz! Milá Lenko! I já si vážím Tvého upřímného přátelství, které, jak se zdá, přežilo i zkoušku dospělosti, o čemž svědčí i to, že jsem jedním z VIP, kterým jsi tu postavila pomníček z milých slůvek. Je pravdou, že jsme se už dlouho nikde nepotkali a třeba ani ještě dlouho nepotkáme, ale když je mi smutno, kouknu na nebe a vzpomenu si, že jedna hvězdička tam kdysi svítila jen pro mne, že mne někdo zval svým milým sluníčkem a otvíral mi srdce dokořán, aniž by mne znal jinak než z těchto stránek. Bylo moc milé si číst podobné věci i kdyby to byl jen milosrdný klam...;oX


