1237.gif
datum 11.09.2011
ying-yang 32, žena, Praha
mailbox

komentáře uživatele komentáře uživatele :

všechny | k cizím dílům
přidáno 28.05.2026 - 17:08
komentářů3(3.)
Ožralí bizoni, dost dobrý kontrast k tak intimnímu momentu. Je krásná… A holky si všimnou vždycky.
přidáno 20.05.2026 - 18:55
komentářů9(9.)
slnečnica: Děkuju, i tobě.
přidáno 20.05.2026 - 17:55
komentářů7(4.)
Dotýká se mě na místech, kterých se ještě bojím.
přidáno 20.05.2026 - 15:25
komentářů9(7.)
Oslovila mě, zvláštní rytmus, který ale ladí k dobře vykreslené atmosféře.
přidáno 20.05.2026 - 10:25
komentářů4(1.)
Tak tohle je super, trefilo se.
přidáno 18.05.2026 - 10:55
komentářů1(1.)
Velmi povědomé pocity.
přidáno 15.05.2026 - 15:31
komentářů6(6.)
puero: Já bych pozvání brala, kdyby náhodou.
přidáno 15.05.2026 - 15:30
komentářů7(7.)
prý můžu létat
ale spíš s lógrem kávy do hlíny sesedám

... a pak ten závěr! ... ale na tohle všechno mám já příliš velkou ploutev... Celý závěr se mnou cloumá a rezonuje, jako ta svoboda. Moc hezké, procítěné, autentické. Konečně něco, co se fakt dotkne a něco v člověku zanechá, za to dík.
přidáno 15.05.2026 - 15:20
komentářů9(7.)
Pokud ti (ex)partner říkal/dával najevo něco ve smyslu "kdo jiný by tě chtěl?", není to jen arogance. Je to ponižování a znehodnocování tvé osoby... a ve zdravém vztahu to nemá co dělat. Můj exmanžel je doteď přesvědčený, že jsem utekla za někým jiným, protože je pro něj nepředstavitelné, že bych raději sama, bez koruny a s malým dítětem bojovala o přežití, než byla v té hrůze s ním. Ale on takhle překrucuje veškerou realitu, u něj je to fakt nemoc.

Přeju ti, ať se ti svobodně dýchá co nejlépe. Uzdravení může být běh na delší trať, ale stojí za to. Jsem ráda, že si sama sebe vážíš natolik, že jsi odešla, to naštvání je myslím zdravé a potřebné k odpoutání.
přidáno 15.05.2026 - 14:59
komentářů3(3.)
Strach: :D jak se to vezme asi
přidáno 15.05.2026 - 14:48
komentářů5(5.)
Super
přidáno 04.05.2026 - 14:12
komentářů7(2.)
POCÍTĚNO. Uffff... řečeno moc hezky.

Usínám vedle tebe
a cítím nervozitu
takovou tu tichou,
co není strach,
spíš vědomí,
že se něco láme
Jako když stojíš na kraji vody
a víš,
že už do ní stejně vejdeš
přidáno 30.03.2026 - 09:17
komentářů5(3.)
Dark Alchemist: Z týhle "rady" bych si urvala koule a ustřelila hlavu já.
přidáno 28.03.2026 - 11:39
komentářů6(1.)
Měj se, díky, čau

Skvěle vyjádřený pocit, líbí se mi. Hodně.
přidáno 26.03.2026 - 18:21
komentářů4(1.)
Mrazí z ní až sem… smutná, mrazivá, ale výborně napsaná, vyjádřeno to podstatné na pár řádcích.
přidáno 22.03.2026 - 12:39
komentářů3(2.)
Život sám někdy nemá talent na život. Líbí se mi.
přidáno 22.03.2026 - 12:38
komentářů1(1.)
Super, hlavně závěr
přidáno 27.02.2026 - 12:15
komentářů6(6.)
Známé pocity. Myslím, že čím je člověk starší, tím to jde hůř.
přidáno 27.02.2026 - 12:11
komentářů7(7.)
Au, tahle je tak otevřená, bolavá, opravdová a otevírá bez obalu tak silné téma pro spoustu lidí... Zasáhla a hodně. Výborně napsáno.
přidáno 27.02.2026 - 12:08
komentářů6(4.)
Poslední řádek zasáhl.
1|2|3|4|5|6|7|8|9|10|11|12|13|14|15 ... 37

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming