přidáno 29.03.2026
hodnoceno 5
čteno 121(12)
posláno 0
Jsem sám
jako sova bez slova
znova snídat stůl
snad něco zůstalo v záhybech
naší lásky třídenní
nic si z toho nedělej
už jsem si urval koule a ustřelil hlavu
bude to tak lepší
přidáno 30.03.2026 - 14:31
Dark Alchemist: Čau, mně je právě často až moc dobře a ženský to ze mě asi cítí. Ale ty básně radši takhle neřeš, abys nebyl zbytečně smutný, je to výkřik po návratu z hospody. Konec jsem drobet předělal, ale vyznění je stejné.
přidáno 30.03.2026 - 11:29
Leslie: :-D :-D :-D
přidáno 30.03.2026 - 09:17
Dark Alchemist: Z týhle "rady" bych si urvala koule a ustřelila hlavu já.
přidáno 29.03.2026 - 19:07
Kámo zkus věřit a uvidíš, že zase bude líp....
přidáno 29.03.2026 - 17:59
Sova bez slova je -L?

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Láska z Varů : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů | podobná díla

Následující dílo autora : ONO
Předchozí dílo autora : Měj se

» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]
» řekli o sobě
journeyman řekl o Severka :
Severku sice neznám osobně, viděl jsem ji na přibližně přesně jediné fotce (s prostějankem). Jedinej kontak, co spolu máme, je ten, že ji čtu. A stojí to sakra za to. Nejkvalitnější široko daleko. (Ano, toto je reklama!)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming