1138.gif
datum 14.05.2011
ying-yang 35, žena, Vancouver, BC, CA
mailbox

komentáře uživatele komentáře uživatele :

všechny | k cizím dílům
přidáno 02.05.2015 - 22:45
komentářů10(7.)
Amelie M.: děkuji :)
přidáno 28.04.2015 - 20:39
komentářů10(4.)
Lenča: To já děkuji. Moc mě tvůj komentář potěšil. :)
přidáno 28.04.2015 - 20:39
komentářů10(3.)
Orionka: Uvažovala jsem nad tím, jestli bych to tam měla víc rozepisovat. Ale jak se znám, tak bych pak hooodně přepískla původní plánovaný rozsah. Mám totiž rozepsaného něco jiného a tohle byl takový rychlonápad. Zase když jsem se nad tím zamyslela, tak třeba takový film Svatba ve třech v podstatě pojednává o něčem podobném. A taky to tam začíná jediným pohledem.
Jinak o pokračování jsem neuvažovala, ale uvidíme, třeba to nějak dopadne. Když už bych teda pokračovala, asi bych se nejspíš vrátila k tomu, co se tam vlastně stalo. :) A děkuji za komentář. :)
přidáno 28.04.2015 - 09:32
komentářů13(5.)
po tu holčičku s ideály je to takové jemné a pak najednou PRÁSK, až se z toho člověk tak trochu lekne. ale líbí se mi, že to ve mně vyvolalo takový pocit, protože to se mi u básniček často nestává :)
přidáno 24.03.2015 - 15:38
komentářů24(24.)
Zamila: díky :) je pravda, že jsem na rytmiku moc nedbala. tak je možné, že tam sem tam něco nemusí sedět :)
přidáno 24.03.2015 - 15:34
komentářů24(23.)
shane: jj, máš pravdu. :))
přidáno 24.03.2015 - 12:36
komentářů24(20.)
shane: když tak nad tím přemýšlím, tak to asi fakt byly vlnky pocitů :)
přidáno 23.03.2015 - 16:36
komentářů24(18.)
ioreth: děkuji, děkuji, děkuji :)))
přidáno 23.03.2015 - 11:47
komentářů24(16.)
oslov radek: diky :)
přidáno 22.03.2015 - 21:24
komentářů24(14.)
Orionka: :) :)
přidáno 22.03.2015 - 21:05
komentářů24(12.)
Orionka: sedela jsem jen tak na brehu rybnika a uvazovala o vsem moznem. a z tech pocitu jsem poskladala tohle. mozna by se tam dalo najit nejake konkretni sdeleni, ale kdyz si to po sobe ctu, tak v tom vidim spis obraz sveho momentalniho vnitrniho sveta.
přidáno 22.03.2015 - 20:56
komentářů24(10.)
koiška: dekuji. :) podobny pocit z ni mam taky - hlavne to styskani.
přidáno 22.03.2015 - 20:54
komentářů24(9.)
Ignácius J. Reilly: dekuji moc :))
přidáno 22.03.2015 - 20:54
komentářů24(8.)
Orionka: dekuji. popravde jsem nad obsahem pri psani ani moc nepremyslela. :)
přidáno 22.03.2015 - 20:52
komentářů24(7.)
misháá: diiky :)
přidáno 22.03.2015 - 15:38
komentářů24(2.)
vanovaso: děkuji :)
přidáno 10.03.2015 - 20:09
komentářů6(6.)
Singularis: když ono se mi to tak nějak zaseklo. :( ale budu teď mít po dlouhé době snad klidnější víkend, tak s tím zkusím něco udělat :)
přidáno 10.03.2015 - 20:06
komentářů4(4.)
Nicol: můžu říct jenom to, že "holky" to budou mít opravdu těžké :)
přidáno 10.03.2015 - 20:06
komentářů5(5.)
Nicol: s takovým králem nemůže být nikdy nic jednoduché. a děkuji za upozornění :)
přidáno 10.03.2015 - 20:05
komentářů6(4.)
Nicol: tak to abych se zase pustila do psaní, aby bylo co číst dál :)
1|2|3|4|5|6|7|8|9|10|11|12|13|14|15 ... 26
» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]
» řekli o sobě
NoWiš řekl o dvakredencedekadence :
Jednou mi hasila obličej, když jsem se popálil. Dodnes mi tam nerostou vousy. Prý to pak chutnalo jako karamel. Jednou mě popálila. Rusalka bez rybníčku, bolavá duše, námět na mý nejkrásnější básně. Kupodivu pořád šťastná, i když byste to do ní neřekli. Bolavá a šťastná. Jako odřený koleno v létě. Mám tě rád. Koleno, poleno.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming