|
|
Z posledních zkurvenejch střípků důvěry, naděje a solidarity se lidé snaží postavit svůj zámek snů. Není divu, že s takovejma základama a lepidlem z notný dávky egoismu a apatie žádnej pořádně nevydrží.. A tahle barabizna ze špinavýho skla s lesklym pozlátkem se řítí k zemi jak domeček z karet. Rovnou do hradního příkopu. Dříve čirá voda, teď bahno a špína.
Nepíšu velká díla, ani nejsou nějak literárně na výši. Ale to je snad jedno, ne? :) Jde mi jen o obsah sdělení.
To asi záleží na životní filozofii. Některým hold místo zámku stačí pastouška a mají klid.
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Život je perfektní : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů
| podobná díla
Následující dílo autora : Věčná
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Gwendory [13], ahajecek [13], V. Student [7], smileviki [7]» řekli o sobě
Helee řekla o Werena :Spřízněná duše s tvůrčími záchvaty, jimž se žádné nevyrovnají. Objekt, kterému závidím a přeju v jednom..

