Nikdo ? A co ty ? ty se taky nebereš vážně ?
Já mám raději lidi, co sami sebe neberou moc vážně?
A co ty ? Máš rádo lidi ?
Já mám raději lidi, co sami sebe neberou moc vážně?
A co ty ? Máš rádo lidi ?
to prejde ... daj tomu čas ... a zatiaľ sa budeš rochnit v sladkoboľných spomienkach ...
LudvíkRoiSoleil: Super, moc děkuji
Au.
Zažil jsem náraz auta co jelo stovkou a ja na kole
ale tohle je hodně bolestivé.
Zažil jsem náraz auta co jelo stovkou a ja na kole
ale tohle je hodně bolestivé.
No vida, docela jsem se začetl. Líbilo se mi, že hrdinka chvíli nevěděla co se děje, protože to pouze cítila. Ten znepokojivý náznak mě nutil chvíli uvažovat, co se děje. A chtěl jsem číst dál, abych zjistil, jestli jsem se trochu trefil. To očekávání v konfliktu a jeho řešení působilo napínavě. Tím si i zajímavě vyjádřila výhody a nevýhody takového spojení na dálku. Takže cool kapitola.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]» řekli o sobě
casa.de.locos řekl o mechanická okurka :jeho mimoděk rebelující a hrozně bezprostřední poezie mě prostě baví, i když s pomeranči toho asi moc společného nemá

