Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 06.09.2022 - 18:42
komentářů11(7.)
Ziny, tys básník, a ne jen tak nějaký? Co je tedy tvé, vše krom "haiku" p. Hájíčka? Nepovažuji ty tři verše za haiku. No a pokud jsi ostatní napsal ty, je to dobré, moc!
přidáno 06.09.2022 - 15:31
komentářů4(2.)
I to je život.
přidáno 06.09.2022 - 15:30
komentářů8(3.)
Bezvadná, hodnotím.
přidáno 06.09.2022 - 14:54
komentářů8(2.)
To se mi moc líbí :-)
přidáno 06.09.2022 - 11:24
komentářů4(1.)
Hezké, obrazotvorné.
přidáno 06.09.2022 - 09:45
komentářů8(1.)
Skvělá..
přidáno 05.09.2022 - 22:27
komentářů6(6.)
Gora: Díkec.
přidáno 05.09.2022 - 22:10
komentářů6(5.)
Pěkné koudky.
přidáno 05.09.2022 - 21:53
komentářů5(5.)
Také se mi zamlouvá.
přidáno 05.09.2022 - 18:33
komentářů3(3.)
Smuténka.
přidáno 04.09.2022 - 19:35
komentářů4(4.)
Alan_Noak: Dík za přečtení
přidáno 04.09.2022 - 19:08
komentářů3(2.)
Líbí se mi, jak jsi to vyjádřila...
přidáno 04.09.2022 - 15:41
komentářů8(6.)
hezké, hezké to je
přidáno 04.09.2022 - 14:37
komentářů4(3.)
Dobrý to je, dobrý.
přidáno 04.09.2022 - 10:44
komentářů3(1.)
Slušnej bol a žal
přidáno 04.09.2022 - 08:36
komentářů4(2.)
Díky
přidáno 04.09.2022 - 07:20
komentářů8(8.)
Pěkné.
přidáno 04.09.2022 - 04:21
komentářů9(8.)
Orionka: Díky moc za obsáhlý komentář.
přidáno 04.09.2022 - 04:20
komentářů9(7.)
Mala: Já děkuji.
přidáno 03.09.2022 - 23:54
komentářů9(8.)
Líbí se mi
» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]
» řekli o sobě
Sucháč řekl o Umouněnka :
Prostě Vivi, ta od sazí, duší Blázen, člověk, který má takovou představivost, jakou jí v tak ranném věku, ve kterém je, může závidět prakticky kdokoli...fantastické hrátky se slovy v jakékoli formě jí už dávno katapultovaly mezi elitu...jsem rád, že Tě znám... :-)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming