Hanulka:Zaslouží si to. Jsou to ti největší srdcaři mezi nami :). Taky ti děkuji. Jsem rád, že dílo posloužilo :)
"Smrt je přirozenou součástí života. Vlastní smrt je něčím, co si nelze představit" Sigmund Freud. Verše jsou pravdivé. Děkuji,
Líbí, dobré dílo...lepší komenty psát neumím. Kdyby mi teď někdo donesl do postele natočeného Poutníka 12, na toho bych se nezlobil, je to pívo správňácké.
Sasanka: Včera jsem napsal jednu na traktůrku když jsem byl koním pro krmeni,takže .Nevím co mi cvrnklo do nosu..
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
anin [15], Los Pablos [14], Básník.zločin.proti.lidskosti [13], korálek [12], eliscatko [8]» řekli o sobě
Erien, potulný bard řekl o xaire :Kamarádka, která pro mě hodně znamená. Přál bych jí, aby našla štěstí. E

