Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 27.07.2023 - 21:00
komentářů6(2.)
Sasanka: Diky za komentář.
přidáno 27.07.2023 - 17:24
komentářů6(1.)
Má moc pěkná místa.
přidáno 27.07.2023 - 17:22
komentářů4(4.)
Líbí.
přidáno 27.07.2023 - 17:18
komentářů13(7.)
Psavec: oslov radek: zaseja: Dandy: Díky kluci.
přidáno 27.07.2023 - 17:03
komentářů4(4.)
Psavec: Děkuji
přidáno 27.07.2023 - 16:40
komentářů10(6.)
Hanulka: Snad se dámy nepohorší.
přidáno 27.07.2023 - 16:37
komentářů4(3.)
Zaujala.
přidáno 27.07.2023 - 16:36
komentářů13(6.)
Perlíš.
přidáno 27.07.2023 - 16:33
komentářů4(3.)
Smrt není zlá jen neodvratná.
přidáno 27.07.2023 - 16:21
komentářů4(2.)
Hanulka:Zaslouží si to. Jsou to ti největší srdcaři mezi nami :). Taky ti děkuji. Jsem rád, že dílo posloužilo :)
přidáno 27.07.2023 - 15:35
komentářů3(3.)
Svatá pravda
přidáno 27.07.2023 - 15:33
komentářů13(5.)
Povedené
přidáno 27.07.2023 - 15:32
komentářů4(2.)
Povedené
přidáno 27.07.2023 - 13:58
komentářů13(4.)
ta je krásná...
přidáno 27.07.2023 - 11:20
komentářů4(1.)
"Smrt je přirozenou součástí života. Vlastní smrt je něčím, co si nelze představit" Sigmund Freud. Verše jsou pravdivé. Děkuji,
přidáno 27.07.2023 - 10:50
komentářů7(5.)
Dík děcka. Na hrubý život, hrubý pytel.
přidáno 27.07.2023 - 10:29
komentářů7(4.)
Líbí, dobré dílo...lepší komenty psát neumím. Kdyby mi teď někdo donesl do postele natočeného Poutníka 12, na toho bych se nezlobil, je to pívo správňácké.
přidáno 27.07.2023 - 10:22
komentářů13(3.)
Moc pěkné.
přidáno 27.07.2023 - 10:08
komentářů4(4.)
Sasanka: Včera jsem napsal jednu na traktůrku když jsem byl koním pro krmeni,takže .Nevím co mi cvrnklo do nosu..
přidáno 27.07.2023 - 10:08
komentářů13(2.)
Hanulka: A já děkuji za přečtení :)

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming