Jsi něco, co si člověk
nevymodlí jen tak
za kousek slibů a nářků.
(při posledním baletu noci)
Jsi tolik hvězd a
tolik sluncí,
které mi spadly
při posledním dějství do klína.
Tohle mi přijde perfektní.
nevymodlí jen tak
za kousek slibů a nářků.
(při posledním baletu noci)
Jsi tolik hvězd a
tolik sluncí,
které mi spadly
při posledním dějství do klína.
Tohle mi přijde perfektní.
Nerada prohrávám. V životě poraženého, občas zbudou jen ty karty. Moc hezká.
Líbí se mi víc název než dílko, nejspíš proto, že nechává víc prostoru mé představivosti :)
Zajímavá, hodně se mi líbí: Slast s bolestí se propletou.
Takto by to žádná baba nenapsala a od tebe bych zrovna takovýhle počin nečekala. Tak mě zajímá, kde že si se to zrovna toulal a co ti po cestě cvrnklo do nosu?!
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
anin [15], Los Pablos [14], Básník.zločin.proti.lidskosti [13], korálek [12], eliscatko [8]» řekli o sobě
loner řekl o Yana :Citlivá básnířka. Když vám bude říkat, že není romantik, nevěřte jí :)

