Dobrá náladovka.
A cvrčci vytvářející podkres jsou super. Slyším je večer často a jsem tomu rád...
A cvrčci vytvářející podkres jsou super. Slyším je večer často a jsem tomu rád...
Tak už jsem pochopil souvislost ženiny menstruace s bolestí mé pravé ruky... :)
dvakredencedekadence: myslím, že přišel čas na naši cyklickou nepravidelnou reminiscenci, drahá. Úplně mě z toho zas pálí oči. A cítím jak mě bolí záda věkem :D
Koala : v této době potřebujeme úsměv a takové vtipné veršování, aby jsme prožívali život každou vteřinu. Děkuji.
Opět vtipná s úsměvem ve tváři, jakoby mne tvé básně rozzáří !! Děkuji moc.
Jediné co se mi tu líbí je výraz prodavač pouličního štěstí.

