Penzisti jsou na obtíž, to očividné. Pracovals poctivě celej život, tak tady máš...přes držku!
Yana: a právě bolest je veliká a naděje už není skoro žádná
Jak květina zlomená
pod hlínou zůstaneš pohřbena
i se svými ideály.
Pěkná.
pod hlínou zůstaneš pohřbena
i se svými ideály.
Pěkná.
Tak to se mě fakt dotklo, neotřelé, bolavé, básnicky rozervané a čteno jedním dechem
Hm, ten začátek se mi moc líbí, jo takové vztahy bývají, pak si člověk může říct že ta opravdová láska je už za rohem
To máš pravdu, už si mrazík se zahradou pohrál...milá básnička vlastně plná naděje
"Není lehký přežít život", tohle mě velmi zasáhlo a zaujalo. Děkuji
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
valemart řekl o gabkin :Chlape... respekt! Cítím z Tvých slov syrovost vůně života...

