
24.10.2023 - 14:56

4(2.)
Dík za komentář.

24.10.2023 - 11:45

1(1.)
Ano slov potkáváme mnoho.

24.10.2023 - 11:44

11(2.)
Pěkné,je třeba u.ět naslouchat.

24.10.2023 - 09:45

11(1.)
Zamyšlení a beze slov.

23.10.2023 - 22:08

4(1.)
To je zklamání.

23.10.2023 - 18:31

6(5.)
Psavec: Dandy: děkuji

23.10.2023 - 18:31

6(4.)
Mlčeti Zlato: hm, to mě nenapadlo, ale ráda je tichům dám ;-)

23.10.2023 - 14:27

6(3.)
Každé to ticho by mělo mít své jméno.

23.10.2023 - 12:44

20(20.)
nepopsáno.: Moc děkuji

23.10.2023 - 10:22

20(19.)
Moc hezká

23.10.2023 - 10:16

12(9.)
Taková... pomerančová. Moc hezká.

22.10.2023 - 23:31

2(2.)
Takže existují ti kteří ho milují, způsobil by jim velkou bolest, a taky výčitky že mohli něco udělat pro něho, ale už to nejde…moc smutná báseň

22.10.2023 - 23:24

6(6.)
Pěkná a uklidňující.

22.10.2023 - 19:03

7(4.)
Psavec: Děkuju

22.10.2023 - 19:03

7(3.)
Yana: Děkuju moc

22.10.2023 - 14:37

2(1.)
Smuténka.

22.10.2023 - 14:34

3(3.)
Pěkná.

22.10.2023 - 14:30

2(1.)
Hezké vzpomínání.

22.10.2023 - 12:38

3(2.)
Hanulka: Děkuji moc.
Koně jsou fajn ale je okolo nich dost práce mám 4 kobylky.

22.10.2023 - 12:32

3(1.)
Dandy : tak ta se ti povedla, je vidět, že jsi "koňák". Koně jsou nejušlechtilejší zvířata, mám je moc ráda. Děkuji.