Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 30.10.2023 - 13:18
komentářů7(4.)
Dandy: Díky
přidáno 30.10.2023 - 13:17
komentářů7(3.)
Ta tedy je.
Povedená
přidáno 30.10.2023 - 12:49
komentářů7(2.)
zaseja: Děkuji. Cením si.
přidáno 30.10.2023 - 12:46
komentářů7(1.)
tohle je silné...
přidáno 30.10.2023 - 08:30
komentářů8(5.)
Je krásné snít. Alespoň. Hezky zhmotněno.
přidáno 30.10.2023 - 06:14
komentářů4(1.)
Psavec : milé vyznání, děkuji.
přidáno 30.10.2023 - 06:13
komentářů2(1.)
shane : ta se ti povedla, děkuji.
přidáno 30.10.2023 - 06:12
komentářů10(6.)
Kakuzu : moc hezká, děkuji.
přidáno 29.10.2023 - 21:27
komentářů4(4.)
Ziny: vydarené
přidáno 29.10.2023 - 17:46
komentářů8(6.)
Yana: Děkuji za hezký komentář. Ano, vyznání je to především.
přidáno 29.10.2023 - 15:58
komentářů4(4.)
Jo tak to je.
Dobře napsané
přidáno 29.10.2023 - 13:26
komentářů10(5.)
kristine: Dandy: Psavec: ano je to lepší tam člověka nikdo nenakrne, neublíží, jen tak tam nikoho nepustí a když pustí 9btatinse to pri
přidáno 29.10.2023 - 10:58
komentářů2(2.)
Psavec: a stejně nepověděla
přidáno 29.10.2023 - 10:47
komentářů19(18.)
Bez chyb se nepoučíme pro přistě.
Ve dvou se zvladne vše když je vztah .
přidáno 29.10.2023 - 08:19
komentářů3(3.)
Líbí.
Takto rád pozoruji ve Vaňkovce.
Mraveniště,v pohledech starosti,zasmušilost.
Radost co až tryská do okolí.
A také nečitelné.
Paktaké peláším do soutoku.
přidáno 29.10.2023 - 06:20
komentářů10(10.)
Pěkná
přidáno 28.10.2023 - 21:45
komentářů10(4.)
Tak čisté a pozitivní. Krásně se to čte.
Aneb lepší je mít svůj svět vnitřní
Než plně vnímat tento tristní...
přidáno 28.10.2023 - 20:20
komentářů10(10.)
Nehody jsou vždy těžko vstřebatelné tím více pokut se dotýkají přímo.
Osobně jsem zažil 6 a nejhorěí je vidět a nemoci utéct ,hrozný zážitek,jen oni seděli v autě a já na kole
přidáno 28.10.2023 - 17:14
komentářů1(1.)
Nejsem žádný poeta, ale máš to dobře poskládaný. Já skončil u veršíků, jako je "Po ulici jede "opl", dědeček mi do něj kopl" ,či "Když ti začne harašit, pomůže ti arašit" :o)) Omlouvám se, ale takový prostě jsem.
přidáno 28.10.2023 - 17:12
komentářů2(2.)
Yana: Ďakujem, veľmi. Kým sa nájde aspoň jeden človek, ktorému moje slová alebo tóny spríjemnili chvíľu na tomto svete, tak mám dôvod pokračovať.
» narozeniny
edgar84 [16], Paloma [14], Nessie [13], pokemon [11], Rohatý [1]
» řekli o sobě
Dívka v modrém řekla o milancholik :
je v mém srdci ať už s ním, či bdím... pořád nevím, kde se stala ta úplně největší a nejposlednější chyba.. Ale asi o tom život je.. ach ty texty ach ty melodie... při tech vážně srdce prudce bije...
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming