Yana: Děkuji za hezký komentář. Ano, vyznání je to především.
kristine: Dandy: Psavec: ano je to lepší tam člověka nikdo nenakrne, neublíží, jen tak tam nikoho nepustí a když pustí 9btatinse to pri
Bez chyb se nepoučíme pro přistě.
Ve dvou se zvladne vše když je vztah .
Ve dvou se zvladne vše když je vztah .
Líbí.
Takto rád pozoruji ve Vaňkovce.
Mraveniště,v pohledech starosti,zasmušilost.
Radost co až tryská do okolí.
A také nečitelné.
Paktaké peláším do soutoku.
Takto rád pozoruji ve Vaňkovce.
Mraveniště,v pohledech starosti,zasmušilost.
Radost co až tryská do okolí.
A také nečitelné.
Paktaké peláším do soutoku.
Tak čisté a pozitivní. Krásně se to čte.
Aneb lepší je mít svůj svět vnitřní
Než plně vnímat tento tristní...
Aneb lepší je mít svůj svět vnitřní
Než plně vnímat tento tristní...
Nehody jsou vždy těžko vstřebatelné tím více pokut se dotýkají přímo.
Osobně jsem zažil 6 a nejhorěí je vidět a nemoci utéct ,hrozný zážitek,jen oni seděli v autě a já na kole
Osobně jsem zažil 6 a nejhorěí je vidět a nemoci utéct ,hrozný zážitek,jen oni seděli v autě a já na kole
Nejsem žádný poeta, ale máš to dobře poskládaný. Já skončil u veršíků, jako je "Po ulici jede "opl", dědeček mi do něj kopl" ,či "Když ti začne harašit, pomůže ti arašit" :o)) Omlouvám se, ale takový prostě jsem.
Yana: Ďakujem, veľmi. Kým sa nájde aspoň jeden človek, ktorému moje slová alebo tóny spríjemnili chvíľu na tomto svete, tak mám dôvod pokračovať.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
Dívka v modrém řekla o milancholik :je v mém srdci ať už s ním, či bdím... pořád nevím, kde se stala ta úplně největší a nejposlednější chyba.. Ale asi o tom život je.. ach ty texty ach ty melodie... při tech vážně srdce prudce bije...

