Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 06.11.2023 - 11:17
komentářů8(8.)
Ano ohlednutí.
Vzpominka ožije úsečkách
Vůně bramborovich placků vzdouvajici se na plotně.
Věnec uvytý ze vzpomi e pustit povodě nelze snad jen
posledni sedmikrásku co tu zapomělo léto.
Úž by měla 115
Jak ten čas uhání.
přidáno 06.11.2023 - 11:10
komentářů4(4.)
Psavec: Díky za komentář.
přidáno 06.11.2023 - 03:04
komentářů13(12.)
Psavec: Velký milovník :)
přidáno 05.11.2023 - 22:50
komentářů4(3.)
Neváháš a to je dobře.
přidáno 05.11.2023 - 22:46
komentářů4(4.)
Hanulka: Ti já děkuji.
přidáno 05.11.2023 - 22:45
komentářů4(3.)
Dandy: Díkec.
přidáno 05.11.2023 - 19:45
komentářů4(2.)
Hanulka: Děkuji za komentář.
Jen mne včera požádala kamaradka já to večer napsal.
Ani nevim jak ty neděle vyjdou.
Kéžby přinesly jen to dobré.
přidáno 05.11.2023 - 19:27
komentářů4(1.)
Dandy : tak to sis pospíšil, Advent až za měsíc, první adventní neděle "Železná" 3.prosince, takže letos bude "Zlatá" adventní neděle přímo na Štědrý den. Zda-li pak nám to přinese štěstíčko ? Hlavně zdravíčko ! Díky.
přidáno 05.11.2023 - 10:17
komentářů2(2.)
Psavec: Tak to věřím. :o)) Já jedno „otevřel“, když jsem bral dříví do kamen za chalupou, kde bylo vzadu důmyslně ukryto. Velmi vzrušující. :o))
přidáno 05.11.2023 - 08:05
komentářů2(2.)
Děkuji
přidáno 05.11.2023 - 08:00
komentářů2(1.)
Dandy : včera jsem při přečtení polkla pár hltů vína. A bylo to dobré. Děkuji.
přidáno 05.11.2023 - 07:59
komentářů5(5.)
Hanulka: Děkuji
přidáno 05.11.2023 - 07:58
komentářů14(3.)
Putri : milé a něžné, děkuji.
přidáno 05.11.2023 - 06:33
komentářů4(2.)
Psavec : ta je opět vtipná a povedená. Děkuji.
přidáno 05.11.2023 - 06:32
komentářů5(4.)
Dandy : líbí se mi. Děkuji.
přidáno 05.11.2023 - 06:03
komentářů4(1.)
O mrtvejch jen dobře.
Povedla se
přidáno 04.11.2023 - 23:25
komentářů14(2.)
Hezké.
přidáno 04.11.2023 - 23:23
komentářů2(1.)
Jednou jsem šlápl do vosího hnízda, to byl zážitek.
přidáno 04.11.2023 - 23:19
komentářů5(3.)
Povedená.
přidáno 04.11.2023 - 15:46
komentářů5(2.)
zaseja: Dík
» narozeniny
edgar84 [16], Paloma [14], Nessie [13], pokemon [11], Rohatý [1]
» řekli o sobě
FallenAngel řekl o Ed.HaNy :
Tak jsem neměl pravdu no, nenapsal jsem ti nic sem, ačkoliv jsem si to myslel hele.) Vlastně už můžu říct, že víš všechno, co bych o tobě řekl, ale přece jen jsi mi neskutečně nesčetněkrát pomohla a ani nevíš jak moc mi to pomohlo, a jak jsi mi teď pomohla a vlastně, dyť přece víš všechno. Píšeš skvělou poezii a jsi dívka s nejkrásnějším úsměvem, co znám a jsi též dívka s největším a nejcitlivějším srdcem. :) Derrick)) [various wishmoments))]
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming