Uz první řadek me nadzvednul,a taky to tak pokračuje až do...
Á konečně zas něco, co vyčnívá. Líbí se mi to. Hlavně když tak čtu a hledám co možná netradiční tvarové formy u básniček, tady je zas něco tak nějak á la Majakovskij. Proč tě napadlo některé řádky odsadit?
snake_01 : kapy, kap, je tu velký mrak. Mráčky mám ráda. Děkuji.
Kde časy jsou ?
Nemanické rande,kolik už let.
Český les s vůní rašeliništ tam někde dva.
Jen ta padající hvězda nikde.
Nemanické rande,kolik už let.
Český les s vůní rašeliništ tam někde dva.
Jen ta padající hvězda nikde.
Hmmm melancholie. Beethoven tvrdil, že h-moll je černá tónina. Nejsmutnější.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
mannaz řekla o Severak :Autor, který má co říct a umí to. Pro mne určitě inspirativní.

