Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 10.11.2023 - 20:26
komentářů6(6.)
Ticho se zdá stejné, ale naše vnímání je mnohobarevné.
přidáno 10.11.2023 - 20:22
komentářů9(2.)
Dandy: děkuji
přidáno 10.11.2023 - 20:21
komentářů8(7.)
Úžasná.
přidáno 10.11.2023 - 20:20
komentářů9(1.)
Líbí
přidáno 10.11.2023 - 20:18
komentářů11(11.)
Svět je strašně složitej a přitom tak jednoduchej všechno souvisí se vším. Pěkné zamyšlení.
přidáno 10.11.2023 - 20:14
komentářů6(3.)
Žijme naplno, dokud je čas. Hezká.
přidáno 10.11.2023 - 20:11
komentářů4(4.)
Jj, když je podzim v nás i okolo, je teprve smutno . Hezky napsáno.
přidáno 10.11.2023 - 20:07
komentářů10(10.)
shane: ale vůbec nic nového, vracím se k některým svým dílkům a dávám jim snad trochu lepší kabát a vkládám do sbírky jak jinak REMAKE, s odstupem času přece vnímáme jinak, i když tato konkrétně až tak změněná není . Nakonec můžeš porovnat s původní verzí. Díky za komentář
přidáno 10.11.2023 - 20:03
komentářů12(12.)
shane: :-) děkuji za zastavení
přidáno 10.11.2023 - 19:06
komentářů10(9.)
Moc krásné a dojemné! :-D
Přemítám, jestli je to dítě letošního léta nebo jsi to někde schovávala. Omlouvám se, že to čtu až teď. Trochu jsem opomíjel literární portály, měl jsem k tomu krásné důvody...
přidáno 10.11.2023 - 18:58
komentářů12(11.)
Hodně osobní a procítěné! I když bych pomalu nepoznal tvůj hlas, jak si ho pamatuji. :-D
přidáno 10.11.2023 - 17:58
komentářů4(2.)
Verča Lazarú: Díky! Ale je zase jen taková veršovánka, která se dá i zpívat a kupodivu mi to i vyšlo na těch 100 slov, nemusel jsem to ukončovat atypickou slokou...;-)
Když je nápad a sedne mi to, tak to sypu z rukávu! Pokud se ti to líbilo, nakoukni i jinam včetně deníčku.:-D
přidáno 10.11.2023 - 14:31
komentářů8(8.)
Verča Lazarú: Díky za návštěvu.
přidáno 10.11.2023 - 14:30
komentářů10(10.)
Verča Lazarú: Moc děkuju.
přidáno 10.11.2023 - 14:28
komentářů6(6.)
Verča Lazarú: Dík.
přidáno 10.11.2023 - 14:27
komentářů4(4.)
Verča Lazarú: Díky.
přidáno 10.11.2023 - 13:35
komentářů14(9.)
Velice milé :)
přidáno 10.11.2023 - 13:23
komentářů14(8.)
Verča Lazarú: děkuji i milému mládí :)
přidáno 10.11.2023 - 13:22
komentářů14(7.)
Psavec: oh, děkuji :)
přidáno 10.11.2023 - 13:21
komentářů14(6.)
Dandy: Děkuji :)
» narozeniny
edgar84 [16], Paloma [14], Nessie [13], pokemon [11], Rohatý [1]
» řekli o sobě
Aliwien řekla o ivkaja :
Příjemná žena, se kterou jsem měla možnost setkat se i osobně. Nesporný talent v napsaných básních se nezapře. I když - básnění ve spojení s "nostalgikem" se mi rozhodně líbí víc a nemá chybu.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming