Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 15.03.2024 - 07:29
komentářů12(1.)
On je to vlastně koloběh života. Nevím jestli je to dobře nebo špatně. Ona láska většinou proletí jako kometa.
přidáno 15.03.2024 - 00:54
komentářů12(12.)
"Byla jsem připravena se branit, ale nakonec počkám".
I po letech je to porad skvely. I kdyz uz sem asi nechodis.
přidáno 14.03.2024 - 20:51
komentářů8(8.)
Zajímavé
přidáno 14.03.2024 - 20:50
komentářů2(2.)
Moc výstižné. Dobrá práce
přidáno 14.03.2024 - 19:08
komentářů3(3.)
Mlčeti Zlato: a já zase nepoučitelná ;-)
přidáno 14.03.2024 - 18:28
komentářů6(5.)
Paráda.
přidáno 14.03.2024 - 18:18
komentářů10(10.)
Hanulka: Také děkuji.
přidáno 14.03.2024 - 17:17
komentářů10(9.)
Psavec : něžná a hezky složená, děkuji !
přidáno 14.03.2024 - 16:58
komentářů24(12.)
Leslie : křivda bolestivá a vnímaná nespravedlnost, pampeliška symbol nového začátku a radosti, tak to beru já. Děkuji.
přidáno 14.03.2024 - 16:53
komentářů6(4.)
Ann(ah): krása milování, ač napsáno jadrně, ale krásně brutální je to tak. Děkuji.
přidáno 14.03.2024 - 16:30
komentářů9(5.)
Mlčeti Zlato: Dík za přečteni
přidáno 14.03.2024 - 16:30
komentářů6(6.)
Mlčeti Zlato: Děkuji
přidáno 14.03.2024 - 16:25
komentářů6(3.)
Prcačka
přidáno 14.03.2024 - 14:36
komentářů6(2.)
Brutálně nádherné...
přidáno 14.03.2024 - 14:31
komentářů9(4.)
Prvo sen každý den.
přidáno 14.03.2024 - 14:20
komentářů6(5.)
Líbí se mi.
přidáno 14.03.2024 - 14:15
komentářů3(2.)
Hodně toho ;-) Jsme hajzlové.
přidáno 14.03.2024 - 14:00
komentářů4(3.)
Po čertech silná káva.
přidáno 14.03.2024 - 13:57
komentářů3(3.)
No tak nějak nebo jinak...
přidáno 14.03.2024 - 13:21
komentářů6(1.)
První co mě napadlo je "hmm, deep as fuck"..
ale možná že právě tady jo...domyslel jsem si podle sebe
» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]
» řekli o sobě
Adrianne Nesser řekla o Liss Durman :
Eliss! nejhodnejsi clovek, kterej kdy chodil do nasi tridy! preju ti stesti liss. a ty ho tam uricte najdes! drzim ti palce, at ses co nejlepsi!! mej se krasne!..budes u nas chybet!
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming