On je to vlastně koloběh života. Nevím jestli je to dobře nebo špatně. Ona láska většinou proletí jako kometa.
"Byla jsem připravena se branit, ale nakonec počkám".
I po letech je to porad skvely. I kdyz uz sem asi nechodis.
I po letech je to porad skvely. I kdyz uz sem asi nechodis.
Leslie : křivda bolestivá a vnímaná nespravedlnost, pampeliška symbol nového začátku a radosti, tak to beru já. Děkuji.
Ann(ah): krása milování, ač napsáno jadrně, ale krásně brutální je to tak. Děkuji.
První co mě napadlo je "hmm, deep as fuck"..
ale možná že právě tady jo...domyslel jsem si podle sebe
ale možná že právě tady jo...domyslel jsem si podle sebe
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]» řekli o sobě
Adrianne Nesser řekla o Liss Durman :Eliss! nejhodnejsi clovek, kterej kdy chodil do nasi tridy! preju ti stesti liss. a ty ho tam uricte najdes! drzim ti palce, at ses co nejlepsi!! mej se krasne!..budes u nas chybet!

