Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 05.04.2024 - 15:32
komentářů6(4.)
Psavec: Gracias.
přidáno 05.04.2024 - 15:31
komentářů9(8.)
Psavec: Dandy: Mlčeti Zlato: Děkuji.
přidáno 05.04.2024 - 15:30
komentářů9(7.)
človiček: To je pravda, minimálně do jisté míry souhlasím.
přidáno 05.04.2024 - 14:59
komentářů6(3.)
Bueno.
přidáno 05.04.2024 - 10:03
komentářů9(6.)
Predátoři navnímají kořist. Nevykazovat určitou lákavou příčinu k lovu je stěžejní, poněvadž milujeme svoje role, byť dramatické. Vím co říkám.
přidáno 05.04.2024 - 09:44
komentářů6(6.)
Moc dlouhý, nedočteno, promiň.
přidáno 05.04.2024 - 09:34
komentářů9(9.)
vrrr-báseň - to budu používat. Tak vzniká nová terminologie. Vrrr-poem, vrrrr-poetry, vrrrr-Gedicht, vrrrr-poéme. Vznikne nový subobor vrrr-poetika.
přidáno 05.04.2024 - 08:59
komentářů14(14.)
Kolik ti ty tabákové koncerny platí? Dneska si říkám, jestli píšeš radši o lásce nebo o kouření. Ale připouštím, že jsem zaujatý (jako nekuřák... teda dýmku nepočítám) a první, co jsem dneska viděl, když jsem si zapl PC byla fotka Curta Cobaina s cígem v koutku. Jinak teda k dílu: ano, je to střízlivé a noční a tak jako s důrazy na ta správná slova (důraz může být i věnování celého jednoho řádku, že).
přidáno 05.04.2024 - 05:35
komentářů6(2.)
Moje sny vylézají z hrobu. Něco se otevře. Výborná :)
přidáno 04.04.2024 - 21:23
komentářů6(1.)
Moc pěkné a Španělština je krásná jen ji nerozumím.Stoji však zato si ji poslechnout.
přidáno 04.04.2024 - 20:09
komentářů2(2.)
Psavec: Díky moc,ten pohled na letícího jeřába byl úžasnej
přidáno 04.04.2024 - 19:34
komentářů6(5.)
Dost dobrý!!!
přidáno 04.04.2024 - 18:50
komentářů9(5.)
Až odmotáš poslední kousek bude líp.
přidáno 04.04.2024 - 18:47
komentářů2(1.)
Moc hezká.
přidáno 04.04.2024 - 10:37
komentářů9(4.)
Do dýmu šalvěje, pěkné.
přidáno 04.04.2024 - 08:56
komentářů9(3.)
Fénix. Ten se má.
přidáno 04.04.2024 - 07:41
komentářů4(4.)
Psavec: Díky
přidáno 04.04.2024 - 07:40
komentářů4(3.)
Morfeus: Děkuji moc.
přidáno 03.04.2024 - 23:10
komentářů10(10.)
gajda: Taková je od dětství moje reakce na trauma. Možná je to jen pud sebezáchovy, většinou se to přelévá z jedné krajnější polohy do opačné, pořád dokola.
přidáno 03.04.2024 - 23:07
komentářů10(9.)
Jsi větší optimista než já, víš to?
» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]
» řekli o sobě
Nikytu řekla o korálek :
Moc milá, sympatická a srdečná osůbka, s kterou se dá bavit prakticky o čemkoliv. Píše moc krásné básně a píše vždy od srdce. Rozhodně stojí za přečtení. :-)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming