|
Kraťounká a taky hodně stará. Ale dodneška se s ní musím ztotožňovat.:o)
|
|
Když si dva nerozumí...
|
|
...oh shit...
|
|
Offline ve světě virtuálních sítí
/když monitory svítí a život jde dál.../
Jedna starší...
|
|
***
|
|
|
|
2009
|
|
Poslední z Literu, dále budeme nabízet jen novinky...:o)
|
|
technicky opět nedokonalé,snad aspoň obsah bude lepší ;-)
|
|
pokusila jsem se napsat něco děsně francouzskýho a "stylovýho"...žel bohu se v tom najde kapka pravdy...psala jsem to v naprosto zoufalý náladě a šílený touze...
|
|
V tichu noci spolu rozmlouvá moje Já a moje já ...chodí k sobě na rady...ale to je jedno ...Já kecá do života, i když se ho to malé já neptá ...prostě z nutnosti ...chránit, bránit, radit ...
|
|
pukneš.brzy.
|
|
|
|
Věnováno...
|
|
...tlení zaživa... S ironií planoucí vyznání vábivá...
|
|
zkusila jsem něco novýho...po dlouhý době nějákej pokus o rým
|
|
Navázání na báseň Vrátil jsi mi..
|
|
Jak vymazat vzpomínky, když vlastně nechci?
|
|
moje pocity méněcennosti
volný verš
|
|
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]» řekli o sobě
Mitzi řekla o LoveWillTearUsApart :Byl jednou jeden sladký sen, který vlastně možná ani nebyl tak sladký... Na to, abych pohádku dokončila, nemám nervy, zbývá mi jich už jen na snění.

