podobná díla k Stanu se čímkoliv...


..já vím já vím....ale poznáte sami, že to do této kategorie patří...fakt jo...pokud mě necháte pokračovat...je to na vás...:-))))
přidáno 01.12.2007
hodnoceno 6
čteno 1658(29)
posláno 0
Po dlouhé době odmlky, jedna moje malá osobitá povídka. Snad se bude líbit...
přidáno 02.06.2010
hodnoceno 4
čteno 1532(22)
posláno 0
Přátelství, plány na pomoc Africe a láska.
přidáno 06.09.2010
hodnoceno 2
čteno 1411(10)
posláno 0
O tom, jak až náhlé vytržení ze stereotypu pomohlo vztahu dvou lidí, žijících jen svými zájmy.
přidáno 05.12.2007
hodnoceno 2
čteno 1412(11)
posláno 0
další povídka, pls o komentíky, dík.
přidáno 09.11.2007
hodnoceno 3
čteno 1956(18)
posláno 0
přidáno 18.06.2008
hodnoceno 4
čteno 1676(16)
posláno 0
Je to něco mezi povídkou a básní, těžko se mi to zařazuje...No, uvidíte sami:)
přidáno 07.12.2007
hodnoceno 1
čteno 1578(14)
posláno 0
pokračování předešlého dílu...snad se bude líbit.
přidáno 12.03.2009
hodnoceno 3
čteno 1318(12)
posláno 0
je to už trochu starší dílko...
přidáno 04.02.2008
hodnoceno 7
čteno 1561(19)
posláno 0
další pokračování, ještě ne konečné...
přidáno 12.11.2007
hodnoceno 3
čteno 1343(7)
posláno 0
Někdy člověk pro lásku položí i život
přidáno 11.07.2008
hodnoceno 1
čteno 1404(15)
posláno 0
Doufám...
přidáno 13.12.2007
hodnoceno 5
čteno 1851(21)
posláno 0
Po dlouhé době zase povídka:-) ...
přidáno 17.05.2009
hodnoceno 3
čteno 1805(16)
posláno 0
zahřívá naše srdce...
přidáno 16.02.2008
hodnoceno 2
čteno 1412(10)
posláno 0
další povídka, pls komentíky.
přidáno 14.11.2007
hodnoceno 1
čteno 3939(13)
posláno 0
No na tuhle povídku se asi nejvíce hodí,že všechno zlé je k nečemu dobré.Doufám,že se vám bude líbit a piště pls komentáře:-)
přidáno 12.07.2008
hodnoceno 2
čteno 1341(9)
posláno 0
konečné pokračování
přidáno 14.12.2007
hodnoceno 5
čteno 1507(20)
posláno 0
a co když přijde nečekaně?
přidáno 22.02.2008
hodnoceno 1
čteno 1480(11)
posláno 0
další povídka, pls o kementáře.
přidáno 16.11.2007
hodnoceno 2
čteno 1982(15)
posláno 0
Věnováno Megs... i holka na vozíčku může mít štěstí v lásce, ne?:)
přidáno 18.08.2008
hodnoceno 6
čteno 1581(20)
posláno 0
1|2|3
» narozeniny
Pavel F. [13], Dream [13]
» řekli o sobě
Liss Durman řekla o Delivery :
Teress... Mám tě ráda, ikdyž jsem tě nikdy nepoznala. Tvoje díla mi dokážou hodně říct - pokud dokážu číst pozorně. Moc sem sice nechodim, ale pořád tě čtu ráda.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming