podobná díla k Stanu se čímkoliv...


..já vím já vím....ale poznáte sami, že to do této kategorie patří...fakt jo...pokud mě necháte pokračovat...je to na vás...:-))))
přidáno 01.12.2007
hodnoceno 6
čteno 1658(29)
posláno 0
Po dlouhé době odmlky, jedna moje malá osobitá povídka. Snad se bude líbit...
přidáno 02.06.2010
hodnoceno 4
čteno 1532(22)
posláno 0
Přátelství, plány na pomoc Africe a láska.
přidáno 06.09.2010
hodnoceno 2
čteno 1411(10)
posláno 0
O tom, jak až náhlé vytržení ze stereotypu pomohlo vztahu dvou lidí, žijících jen svými zájmy.
přidáno 05.12.2007
hodnoceno 2
čteno 1411(11)
posláno 0
další povídka, pls komentíky.
přidáno 14.11.2007
hodnoceno 1
čteno 3938(13)
posláno 0
No na tuhle povídku se asi nejvíce hodí,že všechno zlé je k nečemu dobré.Doufám,že se vám bude líbit a piště pls komentáře:-)
přidáno 12.07.2008
hodnoceno 2
čteno 1341(9)
posláno 0
konečné pokračování
přidáno 14.12.2007
hodnoceno 5
čteno 1506(20)
posláno 0
a co když přijde nečekaně?
přidáno 22.02.2008
hodnoceno 1
čteno 1480(11)
posláno 0
další povídka, pls o kementáře.
přidáno 16.11.2007
hodnoceno 2
čteno 1982(15)
posláno 0
Věnováno Megs... i holka na vozíčku může mít štěstí v lásce, ne?:)
přidáno 18.08.2008
hodnoceno 6
čteno 1581(20)
posláno 0
konečně další pokračování...
přidáno 23.12.2007
hodnoceno 3
čteno 1408(7)
posláno 0
Pokračování malé povídky :-)
přidáno 06.06.2010
hodnoceno 1
čteno 1280(13)
posláno 0
Prosím prosím napište mi kometář co si o celé povídce myslíte. Zajímalo by mě, jaké dělám chyby, atd. děkuju moc :-)
přidáno 25.02.2008
hodnoceno 4
čteno 1844(14)
posláno 0
další povídka, pls o komentáře.
přidáno 21.11.2007
hodnoceno 1
čteno 1655(11)
posláno 0
pokračování a zase mi byla inspirací Megs. Díky ;)
přidáno 19.08.2008
hodnoceno 11
čteno 1654(14)
posláno 0
konec
přidáno 06.01.2008
hodnoceno 2
čteno 1407(5)
posláno 0
Malý skok o čtyři roky do budocnosti...
přidáno 15.06.2010
hodnoceno 3
čteno 1411(8)
posláno 0
...na pokraji ..
přidáno 21.03.2008
hodnoceno 3
čteno 1550(14)
posláno 0
fakt nebo fikce?
přidáno 23.11.2007
hodnoceno 1
čteno 1886(20)
posláno 0
a již třetí díl...věnování je zas pro Megs. :)
přidáno 20.08.2008
hodnoceno 3
čteno 1465(14)
posláno 0
1|2|3
» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]
» řekli o sobě
Singularis řekla o VKate :
Má vynikající literární styl, její díla jsou důkladně promyšlená a mají logickou stavbu. Dává si na nich záležet a nechybí jí ani smysl pro humor ani cit pro to, kdy jej použít. :-) Její román o princezně Nie, která se zamilovala do dívky, ale zlý král ji nutil do sňatku s princem Viktorem, patří k mým nejoblíbenějším delším dílům na Psancích a mohu jej doporučit všem, komu není lesbická láska proti mysli.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming