|
Omlouvám se, že jsem vám štafetu tak pozdržel.
|
|
http://www.youtube.com/watch?v=JG0xiweOaMw
|
|
...
|
|
Duhové zářezy v uhelném srdci
|
|
*****
|
|
jedná se o tři typy básní
|
|
Stará a ještě starší.. a.. anglická, ´byste věděli.. a.. jo, jsem na ni hrdá, ať si řiká kdo chce, co chce..
|
|
pokus o volný verš, pokud je na tom něco špatně tak mi to prosím vysvětlete, chci se to naučit a z wiki to moc nejde.
|
|
http://www.youtube.com/watch?v=T2NEU6Xf7lM&feature=related
|
|
|
|
ja se v tom sama nevyznam... (mozna)
|
|
cítim se jak největší vědec, co to celý objevil.
|
|
v 15 letech jsem se rozhodl pro satanismus spíše z "módního" hlediska, dnes už vím, že satanismus není tak o módě jakožto o filosofii a toleranci. Nevěřím v Satana jako bytost, ale spíše jako temnou stránku přírody, všechny tzv. hříchy a chtíče které jsou (nejen) pro křesťanství tabu: např. pýcha, závist, sex apod. Nevykonávám žádné rituáli, nezabíjím děti ani zvířata (ani je nejím), nemám touhu bezdůvodně ubližovat pokud k tomu nemám důvod, a proč? Protože jsem satanista! Církev si vymýšlí o zabíjení, zneužívání a násilí, další proč? Aby měla na koho co svádět a také proto aby neměla nepřítele, ale slepý člověk vydí co se zde děje!
|
|
zamilovala jsem se do máků a do jejich focení...zamilovala jsem se do toho přicházejícího léta:)
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
matzas [15], SnakeEyes [13], Vladimír P [12], Vanlis [8]» řekli o sobě
Jsoucno řekl o timelady :Pokud jste si někdy mysleli, že jste nešikové, asi jste nikdy nepotkali timelady. Šarmantní dívka milující hodnoty již neexistujících směrů, víno a Hraběte. A možná i trochu mě.

