|
Enjoy and recycle
|
|
|
|
hnusné
|
|
9. 12. 2004
|
|
...když už sem dáváte ty cizojazyčné, tož jedna španělská...
|
|
V názvu není chyba
|
|
|
|
Něco k dnešnímu dni. I vám krásné a veselé.
|
|
...implozivní exploze...
|
|
treba: http://www.youtube.com/watch?v=41R1jN26b4I&NR=1
|
|
|
|
|
|
chudáci bezdomovci
|
|
vyhulená poezie
|
|
krapítek rapovka
|
|
Omlouvám se, že jsem vám štafetu tak pozdržel.
|


