|
I u bobrů platí: Kdo se práce nebojí, ten samičku si uloví.
|
|
Tak je tu jaro, pomaličku se začínají probouzet kytičky, bzučet hmyz, zelenat tráva a ranní rosa přestává studit...
|
|
... nebo taky Mlha ...
|
|
|
|
|
|
Báseň zachycuje procházku přírodou za východu slunce. Z tohoto skutečného světa se lyrický subjekt vydává i na cestu do svého vnitřního světa.
|
|
FOTO: Olí Zárubová :-)
Báseň již rok stará, ale nějak mi uniklo, že na psancích není, tak to napravuji, i když to bílé počasí za okny si spíše říká o báseň z jiného ročního období :-)
|
|
Ochutnávka z výboru beskydské fragmentární poezie, trocha zenu na česko-slovenském pohraničí
|
|
Jarní les
|
|
.
.
.
|


