|
Kraťounká a taky hodně stará. Ale dodneška se s ní musím ztotožňovat.:o)
|
|
http://www.youtube.com/watch?v=wZmvJknzLfU&feature=related
|
|
Když si dva nerozumí...
|
|
Poslední z Literu, dále budeme nabízet jen novinky...:o)
|
|
/moje anglictina neni nejlepsi.../
I am trying to escape but I don't know how...
|
|
Báseň je dle pravdy,je o mně a mém sklamání
|
|
...
|
|
..
|
|
...
|
|
Věnováno...
|
|
...tlení zaživa... S ironií planoucí vyznání vábivá...
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
(P.) Napsáno asi před 14 dny, nyní už bez aktuálnosti, ale kdo ví, třeba obsah někoho osloví.....???
|
|
...a možná ani nepřijdeš...
|
|
|
|
Okamžik prozření
|
|
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
casa.de.locos řekl o DDD :mistr lehounkých črt co pokaždé tne do živého.

