|
|
|
A je mi smutno že slunce nedá mi víc a proto nejsem ještě zralá do Bohnic
|
|
„Nejhorším hříchem vůči našemu bližnímu není nenávist, ale lhostejnost.“ Shaw George Bernard
|
|
Vím, přicházím s křížkem po funusu; budiž mi omluvou, že alespoň "počat" byl tento text v únoru :)
|
|
|
|
O válce, smrti a "hrdinech"... Války vznikají jen proto, že se dospělí lidé neumějí nebo nechtějí dohodnout...
|
|
|
|
Kdo by neznal Obraz Doriana Graye... (spoluautorka textu: Leňa z Textové dílny Slávka Janouška)
|
|
"Napiš taky něco o mně.."
"Ok, napíšu, ale neřeknu ti, že to je o tobě..:)"
|
|
|
|
Zatim dobrý... (Z deníku...)
|
|
|
|
|
|
Trocha té dekadence po ránu :)
|
|
vím, že se jara konečně dočkám:-)
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
Singularis řekla o Meluzina :Skvěle ovládá kritické myšlení a polemiku, vyzná se v politice i literatuře, umí poradit a její rady jsou tvůrčí a hodnotné, stejně jako myšlenky v jejích dílech.


