podobná díla k Waltz (v G moll)


název není samoúčelnej...
přidáno 10.02.2009
hodnoceno 32
čteno 3513(99)
posláno 0
Dílem odžitá, dílem smyšlená - jako většina písní... Věnovaná všem, kteří stále marně hledají svůj protějšek...
přidáno 11.10.2010
hodnoceno 17
čteno 1967(58)
posláno 0
sluneční popěvek pro dobrou náladu ;) Věnováno všem zamilovaným.
přidáno 11.06.2009
hodnoceno 20
čteno 2491(50)
posláno 0
Omlouvám se za pár překlepů a přeřeků. Musel jsem si to nahrát. Jinak bych to byl schopnej zapomenout. Znám se.
přidáno 22.10.2014
hodnoceno 30
čteno 2087(26)
posláno 0
text: Puero, hudba: milancholik
přidáno 24.06.2009
hodnoceno 16
čteno 2076(65)
posláno 0
bilanční, potemnělá, stavitelská
přidáno 04.09.2009
hodnoceno 14
čteno 2875(65)
posláno 0
přidáno 12.05.2009
hodnoceno 13
čteno 2353(52)
posláno 0
přidáno 10.06.2009
hodnoceno 17
čteno 2100(58)
posláno 0
jeden archivní text :-) Spoluautor: M. Hefner. Zhudebněno Víťou Troníčkem (nazpívala pardubická skupina Poupata)
přidáno 06.03.2009
hodnoceno 8
čteno 3317(49)
posláno 0
přidáno 27.03.2009
hodnoceno 11
čteno 2652(58)
posláno 0
přidáno 14.02.2009
hodnoceno 10
čteno 2238(42)
posláno 0
Volné blues
přidáno 08.09.2015
hodnoceno 20
čteno 1267(13)
posláno 0
přidáno 21.02.2009
hodnoceno 14
čteno 2200(47)
posláno 0
...připojuju mp3 ...tak esli je chuť si poslechnout :c)
přidáno 09.09.2012
hodnoceno 19
čteno 1925(43)
posláno 0
přidáno 12.06.2020
hodnoceno 12
čteno 1031(10)
posláno 0
Je to už asi trochu mimo, ale taky jsem chtě nechtě přemýšlel nad koncem světa - a nakonec jsem si o tom napsal písničku. Sice mi z toho nakonec vylezl Nohavica, ale je mi to líto jen tak zahodit. Kvalita mizerná, nahrál jsem to u sebe ve třídě s obyčejným klopovým mikrofonem namotaným na klavír :-) - jo - a ten klavír berte fakt jenom hodně s rezervou, něco jsem tam jako narychlo zamlžil, ale spíš jen tak, aby tam něco bylo :-)
přidáno 11.01.2013
hodnoceno 28
čteno 2120(50)
posláno 0
Tak vám konečně můžu představit výsledek dvouměsíčního pachtění se s českým textem na Bocelliho hitovku Vivo per lei (http://www.youtube.com/watch?v=N3WOVnTz-Yo)
přidáno 16.03.2009
hodnoceno 8
čteno 2286(37)
posláno 0
úterní dávka patosu, nahraná volšovýma rukama a pochrchlávající zvukovkou.
přidáno 10.10.2017
hodnoceno 33
čteno 1895(30)
posláno 0
(pro Marcelku)
přidáno 11.05.2009
hodnoceno 7
čteno 2396(45)
posláno 0
spoluautorka: Pavla Urbanová (omluvte prosím kvalitu live nahrávky)
přidáno 07.06.2009
hodnoceno 9
čteno 2228(37)
posláno 0
1|2|3|4|5

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming