|
... :o)
|
|
-nenapadl mě lepší název.. třeba časem změnim-
|
|
http://www.youtube.com/watch?v=LKCLXe9z13g
|
|
přeberte si to jak chcete
|
|
... sluchátka ;)
|
|
čichej a neuvidíš, poslouchej a čaruj, ciť a neucítíš... další před tím varuj
|
|
...
|
|
„Nejhorším hříchem vůči našemu bližnímu není nenávist, ale lhostejnost.“ Shaw George Bernard
|
|
momentální miniatura.
|
|
21. 3. 2007
|
|
:)
|
|
Trocha té dekadence po ránu :)
|
|
:)
|
|
"Napiš taky něco o mně.."
"Ok, napíšu, ale neřeknu ti, že to je o tobě..:)"
|
|
původně pro tématickou soutěž "fotoinspirace"...
bohužel jsem to v čas nedokončil...
|
|
:o)
|
|
..v podstatě tím myslím spoustu věci, které snad ani já nedokáži vymalovat barvami, kterými si zaslouží...Možná v tom najde to své :)
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]» řekli o sobě
Liss Durman řekla o Adrianne Nesser :Skvělej člověk, kterej nikdy nezklame!! Je s ní prdel.. Kdo nezažije, nepochopí! Chybíš mi, ty i ten zbytek supr lidiček ze třídy...!


