|
-nenapadl mě lepší název.. třeba časem změnim-
|
chladný vítr
zametá
za mým prstem
pouštní tvář
kalná voda
staletá
vykouzlí nám
svatozář
když tahle země prokletá
prsty láskou proplétá
já tesám si svůj
lživý snář
do dlaní
zametá
za mým prstem
pouštní tvář
kalná voda
staletá
vykouzlí nám
svatozář
když tahle země prokletá
prsty láskou proplétá
já tesám si svůj
lživý snář
do dlaní
ok...tohleto beru...všechno se vším...a jsem docela nadšená...ty tesači;):)
óóóóóóóóó díky Romulusi za smilování a 35% :-D je to víc, než bych čekal. veliká čest pro mne
Ano výstižné pojmenování pro tento pokus o báseň- tvář svatozář- ještě originálnější rýmy jsi nenašel že.Ale je to o dost lepší, než ty jiné pokusy o básnění, myslím si že ti těch 35% mohu s čistým svědomím i dát.
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
divná : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů
| podobná díla
Následující dílo autora : městský pavouk
Předchozí dílo autora : Pár motýlích křídel
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
gabkin [18], Black Martinsha [18], Verena [18], Ridgid [18], sad.dreamer [18], Redkiller [16], geezr [8], Agapios [7], sklepmistr_původní [2]» řekli o sobě
BorůvkaB řekla o mannaz :Autorka s duchaplnou prózou i poezií, člověk si ji prostě musí zamilovat. Jsem ráda, že čte mé básně i mé povídky a vděčím jí především za pokračování ve Vlkodlačí hrozbě, kterou čte i příjemně komentuje. Těším se, až si od tebe zase něco přečtu! :)

