|
http://www.youtube.com/watch?v=idNY5ZVflGQ
z této hudby jsem čerpal inspiraci. Tímto také děkuji Lucii (Cvokhauz)
zkuste si to k tomu pustit a POMALU si to číst. Nevím zda to za něco stojí, ale ve mně to vyvolalo hodně pocitů. (ani jsem nevnímal co píšu, spíše jsem hrál na klávesnici jako na piáno)
|
|
...představím se, s dovolením...
|
|
Ze sbírky: "Balady našich dnů"
|
|
Ze sbírky: "Balady našich dnů"
|
|
Prvotní cíl byl napsat povídku, ale ono se to jako báseň psalo skoro samo...
|
|
Ze sbírky: "Balady našich dnů"
|
|
+++...Věnováno Stuartu Angusovi a spol. ACET za to, co dělá...+++
|
|
Ze sbírky: "Balady našich dnů"
|
|
|
|
Osobní
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
Lizzzie řekla o lidus :ano:)...ta mi učarovala, je v ní něco psychopaticky kouzelného...něco jako magnet:);)..ráda se k ní lepím:);)


