podobná díla k Kde?


Pocitovka...
přidáno 05.08.2012
hodnoceno 14
čteno 1620(27)
posláno 0
koncert HIM v Praze se mimořádně vydařil...i noc...s pugetem žlutých tulipánů a sklenicí vína;-D...v takovou noc se prostě spát nechodí...
přidáno 15.03.2008
hodnoceno 10
čteno 2243(29)
posláno 0
Typický psanec je lev nebo vodnář, měří 161 - 170 cm, má hnědé vlasy, ke snídani pije nejraději kafe, ve dne nic nestíhá a má nejraději sobotu. Ženu ani květinou neuhodí a nesnáší pedofily. Je originál, takže má své specifické závislosti, i když čokoládou nepohrdne. Nejlépe z cizích jazyků ovádá angličtinu, má nejraději číslo 7, kdyby umíral hladem, tak by raději umřel než by snědl koťátko, štěňátko nebo lidské dítě. A na dovolené nejlépe v Evropě bydlí skromně a vaří si sám.
přidáno 03.10.2008
hodnoceno 14
čteno 1785(35)
posláno 0
..
přidáno 11.01.2008
hodnoceno 7
čteno 1728(20)
posláno 0
přidáno 23.07.2013
hodnoceno 7
čteno 1648(21)
posláno 0
Tyjo tak sem píšu ještě tuhle, pár jich se msnad eště napíšu.. uvidim .-)
přidáno 14.10.2007
hodnoceno 3
čteno 1716(13)
posláno 0
die Peitsche.........spirály......dredy.......rok 1223.....a pak břevnovský klášter a jeho zakládající listina.......993.......miluju tohle všechno...a nedokážu to zastavit.
přidáno 02.10.2008
hodnoceno 4
čteno 1911(17)
posláno 0
Z dojmů návštěvy města básníků
přidáno 26.04.2009
hodnoceno 6
čteno 1890(26)
posláno 0
jen takové memento...nechápu proč to vždy musí odnést ti, kteří se snaží být jen prostě sami sebou...:(
přidáno 17.11.2007
hodnoceno 6
čteno 2054(26)
posláno 0
cejtili jste ten posun v casoprostoru.
přidáno 23.08.2008
hodnoceno 6
čteno 1276(20)
posláno 0
... až půjdeš cestou splněného přání, nachvíli zastav rozběhnuté kroky, ... a vduchu pohlaď prošlé roky, kdy zaplakal jsi ránem svého dospívání .. / Motto z naší, dnes již prehistorické, stužkovací pozvánky
přidáno 06.11.2007
hodnoceno 7
čteno 2017(20)
posláno 0
Tato báseň se vymyká kategoriím, které jsou stanovené. Není to přímo vyznání lásky, ani zklamání. A nemůžeme ani říct, že to je jen o lásce...
přidáno 04.12.2007
hodnoceno 8
čteno 1680(29)
posláno 0
je lehka... neni to nic fatalniho... tak ji tak berte... spis k pousmani...
přidáno 02.01.2008
hodnoceno 7
čteno 1604(23)
posláno 0
...ujišťovací...
přidáno 04.02.2008
hodnoceno 5
čteno 1415(21)
posláno 0
...přesto soucitná, možná emotivní...jen dřívějšek
přidáno 27.03.2008
hodnoceno 2
čteno 1668(22)
posláno 0
mám pocit, že píšu pořád o tom samym.. /?/..
přidáno 06.05.2008
hodnoceno 5
čteno 1400(20)
posláno 0
jedna malinko zmatená
přidáno 30.06.2008
hodnoceno 4
čteno 1473(18)
posláno 0
ph-deviantart
přidáno 24.08.2008
hodnoceno 8
čteno 2091(31)
posláno 0
tak trochu středověce
přidáno 05.02.2009
hodnoceno 6
čteno 1952(24)
posláno 0
přidáno 10.10.2009
hodnoceno 2
čteno 2025(20)
posláno 0
1|2|3|4|5
» narozeniny
edgar84 [16], Paloma [14], Nessie [13], pokemon [11], Rohatý [1]
» řekli o sobě
kmotrov řekl o GULI :
Kdyby byl GULI můj soused, chodili bychom na terasu na točený, v odpařujícím se večeru četli svoje básničky a dohadovali se o Bohu-Nebohu. Bylo by to docela fajn.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming