|
jak jinak se uvést, že? Prosím mírně, mám strach :D
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Špatná domluva.
|
|
|
|
|
|
Přišla si pro útěchu.
|
|
jak jinak se uvést, že? Prosím mírně, mám strach :D
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Špatná domluva.
|
|
|
|
|
|
Přišla si pro útěchu.
|