|
2019
|
|
experiment... mozna spis pokus o vnitrni zpoved...
|
|
Toto je má první vložená básnička. Chtěla jsem jejím prostřednictvím vyjádřit, jak moc mám ráda svého desetiletého bratříčka, i když někdy umí pořádně zlobit :)
|
|
|
|
Věnováno mému dědovi, kterého jsem nikdy nepoznala.
|
|
muselo to ven
|
|
"Nikdo, kdo si vybere pomáhající profesi, není tak docela normální."
|
|
|
|
|
|
|
|
Vždycky mi někdo říkal, že rodina má bejt na Vánoce spolu. Co je to ale rodina? Spolek lidí žijících v jednom domě, lidi spojený krví nebo ti, co nás vždy podrží? Rodina je pro mě pojem, zahrnující do sebe všechny důležitý lidi mýho života. Tahle báseň neni věnovaná...
|
|
|
|
|
|
|
1|2
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]» řekli o sobě
derrry řekla o Nikytu :Moc ráda ji čtu a moc ráda s ní prohodím občas pár písmenek mejlem. Chytrá holka s hlavou v oblacích a nohama na zemi. :-)

