|
|
|
|
|
Konečné řešení?
|
|
|
|
Nešetřete na výbavě.
|
|
Sasanka možná odhalila.... koho vlastně? Možná floutka? nebo poseru?Hraje si na papeže tenhle Papež Pavel, ale modlit se neumí- element.
|
|
Zní trochu drsně, ale realita je někdy holt taková ...
|
|
|
|
|
|
Takhle úspěchy přeci nekončí?
|
|
|
|
Jsem nenapravitelná
|
|
Jednou tu láhev z oceánu někdo vyloví....
|
|
|
|
|
|
|
|
Mohl jsem to obejít, ale my vždy všechno jen obcházely...
|
|
uvnitř mé hlavy
|
|
|
|
Tak si dáme zase jeden rispet o přelétavám milenci, což není právě vzácný jev v životě mnohých děvčat.
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» nováčci
Zubova» narozeniny
balda [18], cambria [15], Don Pollyone [13], kvaj [4]» řekli o sobě
Máta řekla o Amelie M. :Fascinuje mě její humor a nadhled, do kterého dokáže zabalit životní moudrost a když je potřeba, okořenit ho i špetkou hořkosti. Umí mě rozesmát i rozplakat a to se povede málokomu. Krom toho je nesmírně milá čtenářka a velká podpora. Díky!

