jak jsem na svém těle měla to štěstí zažít význam slov DĚKUJI..
![]() ![]() ![]() ![]() |
výkřik rozmazlenýho jedináčka.
![]() ![]() ![]() ![]() |
Drabble povídka na zadaná slova: mít*jazyk*vesta.
![]() ![]() ![]() ![]() |
nenávist po 100 letech kdy při pátrání v matrikách se podařilo dohledat jméno toho kdo měl být otcem mého praděda....
![]() ![]() ![]() ![]() |
Jak poznáme, že už jen přežíváme?
![]() ![]() ![]() ![]() |
Všem ženám přeji, aby každá měla svého Viktora.
![]() ![]() ![]() ![]() |
Krátká povídka z víkendového workshopu tvůrčího psaní. Základ je pravdivý, ale na začátku byla jenom náhodně vyposlechnutá konverzace.
![]() ![]() ![]() ![]() |
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Neroten [16], Black Halo [15], Aminator656 [14], LukasMegPrask [13], Amelie M. [11], Jessie [11], Orcus [11], Asce [8]» řekli o sobě
katitek řekla o Delivery :Tahle holčina má strašně velkej talent. umí napsat to, co jiní ne. a její styl psaní.. dost mě dostává ta upřímnost a ten kus jí samotné v těch dílech, ty zpovědi. Teress, jsi skvělá, piš dál.