|
|
|
vůbec neni strašidelná
|
|
Tato báseň se stala předlohou pro velmi zdařilo povídku Vladana. Zde je odkaz:http://www.psanci.cz/dilo.php?dilo_id=20040-lorist
|
|
starý text
|
|
|
|
24.5.2009
|
|
Původní dílo obsahovalo podstatně víc otazníku..
Proběhla změna, lepší mi přišli otevřené otázky
|
|
|
|
Nemám více slov...
|
|
|
|
|
|
Slíbil jsem Sasance při první erbenovské, že sem hodím ještě druhou, tak tady je :-)
|
|
Ze sbírky "Temné básně pro Satana"
|
|
Mám mrtvej mozek,takže sorry
|
|
...z opeřence věnce...
|
|
Báseň o hrobaři, a jeho činech.
|
|
Nevinná partička Pokeru. Přeji příjemné čtení :o)
|
|
Dnes jedna báseň s hororovým nádechem. Existují věci mezi nebem a zemí...?
|
|
No, co jiného psát pozdě v noci?
|
|
Bůh tu není s náma
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 2» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]» řekli o sobě
derrry řekla o Lea Aura :Pět let spolubojovnice v blbárně. I když se teď naše cesty rozešly, občas se spojí :-) Třeba tady...

