|
Něco k zamyšlení. Já mám jasno, co vy? ;)
|
|
|
|
|
|
rýmovačka
|
|
Tenhle je nejstarší, kreslila jsem ho asi před 15 lety...
|
|
|
|
|
|
Jedna z těch starých
|
|
|
|
...
|
|
|
|
|
|
Chci aby někdo slyšel můj příběh, chci aby někdo věděl, co opravdu znamená láska.
|
|
...
|
|
|
|
|
|
Z dlouhy chvile, mezi radky :)
|
|
Stará s mou obvyklou podzimní šedou náladou :-). Jen do mě.
|
|
Opožděne, ale přece*
|
|
Schválně bez diakritiky..
|

