Tenhle je nejstarší, kreslila jsem ho asi před 15 lety...
přidáno 08.06.2012
hodnoceno 5
čteno 1361(14)
posláno 0
přidáno 12.06.2012 - 02:39
Mjú: vlevo po přihlášení odkaz "galerie", vytvoř si novou třeba s názvem kresby nebo jak chceš, zaškrtni si v jejím detailu, že je "Veřejná", no a nahrej do ní své kresby.
přidáno 09.06.2012 - 18:20
Ráda bych, kdybych věděla jak .:-)
přidáno 09.06.2012 - 13:54
tohle není literární dílo...do galerie prosím...
přidáno 09.06.2012 - 10:14
Devils_PIMP
Od toho tu mame galerii - jinak hezke
přidáno 08.06.2012 - 20:15
Máš zajímavý styl :)

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Modelka : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů | podobná díla


Předchozí dílo autora : Esíčka

» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]
» řekli o sobě
FallenAngel řekl o Ed.HaNy :
Tak jsem neměl pravdu no, nenapsal jsem ti nic sem, ačkoliv jsem si to myslel hele.) Vlastně už můžu říct, že víš všechno, co bych o tobě řekl, ale přece jen jsi mi neskutečně nesčetněkrát pomohla a ani nevíš jak moc mi to pomohlo, a jak jsi mi teď pomohla a vlastně, dyť přece víš všechno. Píšeš skvělou poezii a jsi dívka s nejkrásnějším úsměvem, co znám a jsi též dívka s největším a nejcitlivějším srdcem. :) Derrick)) [various wishmoments))]
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming