|
|
|
|
|
|
|
Dva cízí lidé mezi společnými přáteli… sedí u jednoho stolu, vedle sebe a nejednou to tam je… to nevysvětlitelné.
Přitažlivost, touha a my víme, že si to nemůžeme dovolit.
|
|
Takový nudný večer prožil jistě každý z nás.
|
|
Vzpomínky - hřejí i bolí...
|
|
prvních šest řádků je pocta oslovradkovi, kýčovité půlnoční psycho
|
|
Je lepší se smířit s minulostí, bolestí a sam se sebou. Protože život je dost krátký a slzami ho zalévat nemá smysl...
|
|
|
|
|
|
|
|
Po dlouhé době setkání, které ve mě zanechalo nepopsatelné pocity.
Na začátku nebylo očekávání a teď není dovolené...
|
|
|
|
Kdo odhalí odkaz na Ortena, má u mě velké plus, ale bezvýznamné plus. :-)
|
|
Každý má své limity, každý má své hranice. Každý byl jednou na hraně...
|
|
Jednou se to stane.... :-)
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]» řekli o sobě
Sarllot Johan řekla o loner :Můj poetický démant

