|
|
|
Jak se mají mladí seznamovat, když musí dodržovat rozestupy a obličej zakrývá rouška nebo respirátor. Ta pandemie se tak stává částečnou antikoncep
|
|
z mých naprostých začátků před cca 5 lety...
|
|
Tak už to chodí v životě. Jestli to dopadne dobře, to už je jiná otázka, kterou prověří až čas.
|
|
|
|
|
|
Sesbírané za delší dobu, rozsahem většinou miniatury. Budu moc ráda za vaši zpětnou vazbu. Zajímalo by mě, co vás třeba zaujme, nebo co se naopak nelíbí, a proč. A taky, jestli myslíte, že by jednotlivé kousky obstály i samostatně, navzdory své krátkosti.
|
|
Jarní čas, lásky čas.
|
|
|
|
|
|
Dopisy už nejsou IN.
|
|
|
|
Starší pokus o písňový text. Takto je příliš stereotypní, zkoušela jsem upravit, mám různé verze s refrénem, ale pořád to není ono. Proto prosím o názor čtenáře, kteří mají s písněmi zkušenost... ale samozřejmě i ostatní :).
|
|
aneb Sedm pádů je zbytečně moc... snad ještě platí ta májová amnestie :)
|
|
Snad jí získá.
|
|
Starý dědek a láska, kdo by to čekal.
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 2» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Emis [18], Madeline M. [16], Coroner [16], Filth [14], Whetley [13], xardasxx [10], Idara [10], Z(a)tracená Duše [4]» řekli o sobě
journeyman řekl o Severka :Severku sice neznám osobně, viděl jsem ji na přibližně přesně jediné fotce (s prostějankem). Jedinej kontak, co spolu máme, je ten, že ji čtu. A stojí to sakra za to. Nejkvalitnější široko daleko. (Ano, toto je reklama!)


