|
Brno dnes 12.15 Po operaci očí mi moje beruška řekla:"Já vidím." :)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
I drobný dárek dovede potěšit a mnohdy víc, než nějaká luxusní věc, která není darována z lásky, ale jen proto, aby všem ukázala, že na to máme.
|
|
|
|
|
|
Moc jsem chtěla, aby někdo z nějaké mé básně udělal písničku a Vesmír mou objednávku přijal :) Tohle je text, podle kterého vznikla písnička. Hudbu složil Pavel Ševčík a podle mě je nádherná, taková mystická...
|
|
Nedokončená renga bez pravidel, spoluautorem je casa.de.locos.
|
|
|
|
Dělám si pořádek v poznámkách :)
|
|
|
|
|

