|
|
|
vůbec neni strašidelná
|
|
Boj s nenapravitelným koncem
|
|
|
|
.........
|
|
Občas toho člověk slyší...
|
|
Potrebuju kritiku,
stejne jako doucit matiku
|
|
Blouznění je někdy beznadějné.
|
|
Lehce šílený
|
|
|
|
|
|
...
|
|
Kdos mi dnes mluvil do duše,
že píšu jen samá klišé,
jen o Lásce akorát,
ač i jinak umím psát,
/Láska prý už míň se cení!/,
že upadnu v zapomnění,
/zařazen do šuplíčku!/,
a tak tedy, božíčku,
chci držet krok s Novým rokem,
ač ta změna bude šokem!
|
|
|
|
Je libo se snad báti?
|
|
Napsáno dle skutečného příběhu.
|
|
tak trochu z jiného soudku než většina ode mě
|
|
a nikdo mě v tom nezastaví!
|
|
|
|
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]» řekli o sobě
dvakredencedekadence řekla o NoWiš :jednou si zapálil ksicht, když se snažil hecnout vypití zapálenýho něčeho, co mělo přes 70% a když jsem to sfoukla, chutnalo to trochu jako karamel. prý se to pije brčkem, kámo! tak jsem ho uhasila. prasák, herečka a často mě překvapuje, jak produktivní vlastně je. člověk by to do něj ani neřekl. nejen, že má nulový morální zásady, ale dokáže si to ospravedlnit tak, že to dává smysl. nevím přesně na co má talent, ale má ho. mám tě ráda, bratře.

