|
|
|
http://www.youtube.com/watch?v=wZmvJknzLfU&feature=related
|
|
|
|
Včerejší večerní depresivní dílko
|
|
|
|
Momentální vypsání z nálady a zklamání.
|
|
Ze sbírky: "Uvadlá květena"
|
|
měla jsem problém...
Pozn.: Problém vyřešen ;)
|
|
Pomalu přestávám věřit, že vůbec nějaký bůh existuje!
|
|
nevim, jakou napsat anotaci...všechno je v tom díle...pravda.......
|
|
the end
|
|
Už nechci tě znát.Odejdi a už se nevracej.Na má slova vždycky došlo a nyní dojde zas...Děkuji za komentáře.Omlouvám se za pravopis.
|
|
...
|
|
|
|
..v Tichém oceanu...
|
|
... s bezpředmětným věnováním...
|
|
Offline ve světě virtuálních sítí
/když monitory svítí a život jde dál.../
Jedna starší...
|
|
|
|
jseš Mimo. věděl jsi to.
|
|
|

