|
aneb jak jsem se přidala k separatistickému hnutí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Napadl mne malý titěrný rým :D
|
|
|
|
Vlastenecká básnička o vzpouře proti vládě a politikům.
|
|
Básnička o hovně
|
|
(básník se rozhořčuje nad některými lidmi)
|
|
|
|
Tichá vzpomínka...
|
|
S tímhle nemám zkušenosti... tak jen do mě :D
|
|
Přemýšlet
|

