|
Nářky Šaziho holky
|
|
Mám pro vás dobrou zprávu. Zima ještě přijde.
|
|
miluju člověka...
|
|
Archivní tajemství, aneb co psal kmotrov v devatenácti.
|
|
|
|
|
|
Viděl někdo z vás na jaře plakat pařezy?
|
|
Neklidná hladina. Hladina touhy...?
|
|
Nářky Šaziho holky
|
|
|
|
|
|
Nosorožec je prý samozvaný hasič. Když vidí oheň, snaží se ho udupat.
O pravdivosti této legendy jsou pochybnosti, ale mně se ta myšlenka hodí.
|
|
Hodně osobní. Moc prosím o komentáře a jakékoli názory. / Kdyby někoho napadl trefný a jednoduchý název, byla bych vděčná. ;-)
|
|
|
|
Po dlouhé době zase úplně jiné myšlenky... Váhala jsem mezi kategorií "erotika, sex" a "láska"... Nechť si v tom každý najde to své:-)
|
|
...tohle je uvnitř.
Nevěděla jsem, jestli zařadit do básní, nebo do miniatur .. tak pardon :)
|
|
|
|
pro Tebe nebo pro maják uprostřed vlnobití klasů
|
|
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]» řekli o sobě
derrry řekla o barunka=o) :Jedna z mých nejoblíbenějších autorek. Ví, co chce říct a ví, proč to říká. Její práce se nedají jen tak přejít.


