|
Myslím, že tohle rozvíří hodně emocí. Obzvlášť těch osobních. Přesto jsem už dlouho chtěl tyhle myšlenky sepsat. (umělecká hodnota - 0)
P.S.: Všechna čest všem, kteří vůbec dočtou do konce.
|
|
|
|
Krátké zamyšlení o smyslu literárních serverů, samozřejmě jen z mého pohledu.
|
|
|
|
Zajímalo by mě, jak nakupujete knihy. Mají smysl knihkupectví?
|

