|
Myslím, že tohle rozvíří hodně emocí. Obzvlášť těch osobních. Přesto jsem už dlouho chtěl tyhle myšlenky sepsat. (umělecká hodnota - 0)
P.S.: Všechna čest všem, kteří vůbec dočtou do konce.
|
|
|
|
Krátké zamyšlení o smyslu literárních serverů, samozřejmě jen z mého pohledu.
|
|
|
|
Zajímalo by mě, jak nakupujete knihy. Mají smysl knihkupectví?
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
Severak řekl o Meluzina :Její povídku „Loď s odřeným bokem“ si nechám přečíst na svatbě místo proslovu.

