|
.. za některé věci si asi opravdu můžeme jen a jen sami :)
|
|
Není třeba se urážet, určitě existují i básnící krásní a pořádkumilovní, ba pedantičtí, ačkoliv o tom dost pochybuji, bude jich jako šafránu:)
Básnířky jsou naopak krásné všechny, to dá rozum:)
|
|
|
|
|
|
.
|
|
.....
|
|
...
|
|
= dnes =
|
|
.......................
|
|
koncert HIM v Praze se mimořádně vydařil...i noc...s pugetem žlutých tulipánů a sklenicí vína;-D...v takovou noc se prostě spát nechodí...
|
|
....... tečky, co jiného
|
|
nechám na vás.......
|
|
bez
|
|
Tyjo tak sem píšu ještě tuhle, pár jich se msnad eště napíšu.. uvidim .-)
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]» řekli o sobě
Adrianne Nesser řekla o Delivery :Teress! nejvetsi spisovatelka! a ja se tesim az za to budes brat tucny prachy:D huu to se budem mit!:-) davej to tak jako do ted;) ses nejlepsi segra na svete)

