|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Málokdy sem vkládám něco z mé starší tvorby...
Napsáno 14.9.2003
|
|
křehká, malá, nejmilejší, kdo je to? Hádej ženo!
|
|
Najednou, až naše rty se setkají,
najednou, budeme vědět vše,
|
|
Tolik je jich potřeba zabít, než najdeš tu jedinou...
|

