|
nazev by "skrattka"
/hodně blbý rozpoložení/
|
|
.......................
|
|
***
|
|
http://www.youtube.com/watch?v=T7DbZ-C4EMQ&feature=related
|
|
................
|
|
.......................
|
|
.....
|
|
....
|
|
....... tečky, co jiného
|
|
|
|
čichej a neuvidíš, poslouchej a čaruj, ciť a neucítíš... další před tím varuj
|
|
1 + 1 = 0
|
|
> myšlenek vlna zasáhla mě dnes ráno <
Vůbec, už mě to nějak nebaví,
od návratu z Indie,
se budit ve 4:30 každou neděli.
|
|
....
|
|
bez
|
|
http://www.youtube.com/watch?v=DyOAd-eDPJQ&feature=related
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
marty [14], Meluzina [13], Caro_in [13], arwmarie [13], Sirael [11], nanynaaa [10], mprecek [9]» řekli o sobě
prostějanek řekla o Lizzzie :Hvězdy jsou jak slunečnice nad Brnem... nebo jak to bylo? :) super básnířka :)..... její básně mě vždy chytnou a nepustí... protože je z nich cítit úžasná člověčina :) a nejen ta :) ... a Brno je další plus :)

