|
|
Kopyta koní,
dunivě zvoní,
Goliáš nevyhrává.
Že hřívy vlají,
a ledy tají,
je taky dobrá zpráva.
R1: Teď jsem volný,
svobodný dýcham kyslík.
Volný,
volný a nezávislý.
Nozdry už pění,
nanebepění,
blíží se, než mě skolí.
Přehlídka výstav,
a nechci přistát,
zpátky do nevědomí.
R1: Teď jsem volný...
MR: Ťuky ťuk, někdo klepe - kdopak to bude asi?
Zní to dost neodbytně,
skoro jak Jehovisti.
Ťuky ťuk, pusť nás dále - jsou to v mé hlavě hlasy?
Topiči v letním kině?
Pochyby odpustím si.
Učím se nepřekážet - jiným svou přítomností,
umím to dokonale,
přímo do morku kosti.
Učím se přežít sólo - vzor je kult osobnosti,
tak si jízdu na krále,
užívám do sytosti.
R2: Teď jsem volný,
volný a nakopnutý.
Volný,
volný a nakopnutý!
dunivě zvoní,
Goliáš nevyhrává.
Že hřívy vlají,
a ledy tají,
je taky dobrá zpráva.
R1: Teď jsem volný,
svobodný dýcham kyslík.
Volný,
volný a nezávislý.
Nozdry už pění,
nanebepění,
blíží se, než mě skolí.
Přehlídka výstav,
a nechci přistát,
zpátky do nevědomí.
R1: Teď jsem volný...
MR: Ťuky ťuk, někdo klepe - kdopak to bude asi?
Zní to dost neodbytně,
skoro jak Jehovisti.
Ťuky ťuk, pusť nás dále - jsou to v mé hlavě hlasy?
Topiči v letním kině?
Pochyby odpustím si.
Učím se nepřekážet - jiným svou přítomností,
umím to dokonale,
přímo do morku kosti.
Učím se přežít sólo - vzor je kult osobnosti,
tak si jízdu na krále,
užívám do sytosti.
R2: Teď jsem volný,
volný a nakopnutý.
Volný,
volný a nakopnutý!
Ještě nikdo nekomentoval.
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Jízda králů (Volný a nakopnutý) : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů
| podobná díla
Následující dílo autora : Byť ten
Předchozí dílo autora : V Zatracení
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Rony [17], Adéla [15], sqeerukl [14], Ingo [14], máni brzková [13], filliu [12], MaPi [12], TenNovej [12], Pigi [10], Ho visto cadere una stella [3]» řekli o sobě
Aliwien řekla o ivkaja :Příjemná žena, se kterou jsem měla možnost setkat se i osobně. Nesporný talent v napsaných básních se nezapře. I když - básnění ve spojení s "nostalgikem" se mi rozhodně líbí víc a nemá chybu.

